Różnorodność opcji jakie oferują platformy przyschodowe

Platformy przyschodowe przeznaczone do transportu osób niepełnosprawnych dostępne obecnie na rynku, nie kojarzą się już jedynie z przygnębiającym wyposażeniem szpitalnym. Ich ciekawe wzornictwo, elegancja oraz szereg funkcjonalnych rozwiązań, pozwalają uzyskać niezwykły komfort i przyjemność użytkowania.
Ciekawe połączenia różnorodnych elementów, pozwalają nadać konstrukcjom lekkość np. za sprawą wykorzystania aluminium. Co więcej, zastosowanie nowoczesnych opcji w platformach schodowych, daje możliwość uzyskania znacznie wyższego poziomu bezpieczeństwa podczas ich użytkowania.

Obsługa platformy przyschodowej

Innowacyjne rozwiązania wykorzystywane w platformach to przede wszystkim bardzo intuicyjna i łatwa obsługa, którą uzyskać można za pomocą zdalnego pilota, wyświetlacza LED itp. Same w sobie urządzenia posiadają obecnie również mechanizmy łagodnego startu oraz zatrzymania się, a dzięki zastosowaniu torów klinowych, podczas transportu możliwe jest zwolnienie na zakrętach. Dzięki przemyślanym konstrukcjom, realne jest uzyskanie dodatkowych funkcji, jak najazd z boku, najazd frontowy, czy też opuszczane barierki, które dodatkowo zabezpieczają transportowaną osobę. Istnieją również modele z przyciskiem awaryjnego zatrzymania bądź czujnikami nacisku platformy.

Nietypowe innowacje, dzięki którym platformy przyschodowe zyskują na funkcjonalności
Poza powyższymi opcjami jak wyświetlacze LCD, możliwe jest uzyskanie dodatkowych funkcji jak szybka lokalizacja błędów i usterek systemu, przez co możliwe jest szybkie zdiagnozowanie problemu, a co za tym idzie sprawniejsza naprawa.
Samo w sobie krzesło jezdne, wyposażane jest w dodatkową regulację nachylenia, którą można zamontować w różnych miejscach, dając szansę na jej wielokrotne użytkowanie. Ważnym elementem są również dodatkowe ramiona zapewniające bezpieczeństwo oraz maksymalnie płaska konstrukcja, dzięki której możemy zaoszczędzić sporo miejsca na schodach. Instalacja platformy jest obecnie bardzo ułatwiona, a dostęp do panelu sterującego oraz całej elektroniki może być blokowany na czas, w którym urządzenie nie jest wykorzystywane.
Bogatsze wersje platform dysponują eleganckimi torami jezdnymi, które wykonane są np. z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Awaryjne zasilanie podczas problemów z siecią, możliwość dopasowania wymiarów konstrukcji do indywidualnych potrzeb, maksymalizacja automatyki pracy urządzenia, a to wszystko wyjątkowo proste w obsłudze, pozwala każdemu z przyjemnością korzystać z pomocy krzesła przyschodowego.

+

You may also like...

Shares